Про нас


«А чому «ЖираFF»? – це перше запитання, яке ми чуємо від наших гостей :)

Тож розповімо, Вам нашу історію...

Все починалося у 2018 році у місті Рубіжне, що на Луганщині, коли ми вирішили здійснити свою давню мрію - відкрити власне сімейне кафе. Назву підбирали з поєднання власних імен «Женя», «Іра», а F F - це «Family Food» – «сімейна їжа». Містянам сподобався смак піци, ролів, бургерів, які ми завжди готуємо по сімейному, з любов’ю до кожного нашого гостя.

В 2019 році ми відкрили сімейний ресторан «Пармезан» з великою дитячою зоною, літньою терасою і новими смачними стравами. Для рубіжан - це стало улюбленим місцем проведення Днів Народжень, майстер-класів і захоплюючих шоу аніматорів.

В грудні 2021 відкрили кафе «ЖираFF» у місті Сєвєродонецьк. Це було нелегке, але цікаве випробування – відкрити кафе в іншому місті. І у нас все вийшло!

24 лютого 2022 року почалася війна, яка змінила наше життя и життя всіх українців. Усі кафе на Луганщині ми були вимушені одразу закрити з міркувань безпеки, а самим довелося виїхати до Кропивницького.

Нове життя…

Любов до власної справи надихнула нас почати все з початку. За допомогою волонтерів, 21 травня 2022 року ми відкрили кафе «ЖираFF» в Кропивницькому по вулиці Велика Перспективна, 19. Ми привезли з собою перевірені роками рецепти и велике бажання готувати, як для власної матусі!

ЖираFF – це завжди смачнюча піца, суші, роли і бургери. Варто спробувати!